Ataköy Su Tesisatçısı, Tıkanıklık Açma, Su Kaçağı Tespiti, 0532 656 80 39
30 Yıllık Büyük TecrübeHızlı ve Garantili Servis

Ataköy Tesisatçı

atakoy-tesisatci

Ataköy Su Tesisatçısı

Firmamız, İstanbul’un Ataköy ilçesinde de hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veren firmamız aynı zamanda Avrupadan getirdiği son teknoloji cihazlarla ekonomik ve profesyonel hizmetler de sunmaktadır. 20 mobil aracımızla İstanbul, Ankara ve İzmir’in tüm ilçelerinde de hizmet vermekteyiz. Alanında uzman kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile su tesisat sektörüne yön veren firmamız hizmetlerini kırmadan dökmeden kısa sürede çözüm odaklı olarak vermektedir.

atakoy-tesisatci

Ataköy Lavabo Açma

30 yılı aşan tecrübesiyle İstanbul ve İzmir genelinde başlıca su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, petek temizliği, kalebodur fayans döşemesi, sıfırdan su tesisatı çekme gibi hizmetleri veren firmamız ayrıca ataköy tıkanıklık açma, ataköy tıkalı lavabo açma, ataköy tıkalı tuvalet açma, ataköy tıkalı pimaş açma, ataköy tıkalı kanal açma, ataköy tıkalı gider açma, ataköy tıkalı klozet açma, ataköy tıkalı logar açma, ataköy tıkalı mutfak açma, ataköy su kaçağı tespiti, ataköy su kaçağı bulma, ataköy su tesisatçısı, ataköy tesisatçı, ataköy kalebodur ustası, ataköy fayans ustası, ataköy kalebodur döşeme ustası, ataköy fayans döşeme ustası, ataköy su tesisatı döşeme, ataköy tesisat ustası, ataköy boya ustası, ataköy boya badana ustası, ataköy badana ustası, gibi konularda da profesyonel çözümler sunmaktadır.

atakoy-tesisatci

Ataköy Petek Temizliği

İstanbul’un Ataköy ilçesinde, evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili oluşabilecek durumlarda sizlere bir telefon kadar uzağız. Bizimle iletişime geçmeniz halinde adresinize gelen ekibimiz öncelikle keşif yapıp, sizlerden detaylı bilgi almaktadır. Keşif işleminin ardından yapılacak işlem hakkında tüm detayları ile müşterilerini bilgilendirmektedir. Bu sayede müşterimiz yapılacak işlem hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Sizin de evinizde veya ofisinizde tesisat ile ilgili bir sorun varsa bizlere ulaşabilir, destek alabilirsiniz. Tüm onarım hizmetlerimiz 1 yıl garantilidir.  Mobil Araçlarımızla Gün İçerisinde Servis.

İstanbul genelinde mobil olarak hizmet vermekteyiz.